Nintendo Wii

50 EUR

Shitet nga: euron pacolli 23 Dhj 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Nintendo
Modeli
Wii
Shes nintendo wii funksionale shum e ruajtun
Ka te gjitha paisjet poashtu edhe mbrojtset e kontrollerave
Tel viber dhe WhatsApp +38345678725
euron pacolli
045678725
Leaflet
Në fillim