Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prishtinë

Makina , 159799
Patundshmëri , 148728
Biznes dhe punë , 111932
Të tjera , 74050
Elektronika , 72458

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:49
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 10:54 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qira në Arbëri ish Dragodan

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qera, mbrapa teatrit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 10:53 Vetura , Prishtinë

Bmw E90 2011 180ps 199.xxx KM

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:53 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 10:53 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:53 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Mati 1

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Lagjën Bregu i Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Banesa me qera në Lagjen Arbëri / Dragodan

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:53 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Lagjen e Spitalit 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Penthousin luksoz me qera te Parku i Qyteti

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Sot 10:53 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Lagje te Spitalit 2+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Kodrina 450 €

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:53 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Dardani_2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 10:53 Banesa , Prishtinë

Banes me qera PaMobile ne B.Diellit 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 10:53 Banesa , Prishtinë

Shitet Garsonjere në Bregu i Diellit me 33m2

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:53 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Dragodan me Garazhe

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 10:53 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira 56m2 m eTermokos

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Lagjën Dardania, mbi Kurriz,

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 10:53 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 50 m2 ne Topehane

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Kalabri 320 €

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Mati 1 400 €

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qera ne B.Diellit 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 10:53 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne rr.B 2DhGjumi me Termokos

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione