PS Vita

0 EUR

Shitet nga: AS 07 Pri 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Modeli
PS Vita
Ne gjendje shume te mire nga gjermania se bashku me adapter dhe 4 loje
Leaflet
Në fillim