PS VITA 4 CD-ja (chipa)

0 EUR

Shitet nga: Denis Gashi 27 Mar 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS Vita
Kjo pako permban PS VITEN dhe 4 cd-ja duke perfshire:MOST WANTED,WIPEOUT 2048,ALL-STAR BATTLE ROYALE,FIFA 13. Duke perfshire fotrollen e PS VITAS kabllen per mbushjen e PS VITES dhe fotrolla per chipa.PS eshte ne gjendje shume te mire pa ndonje virus dhe eshte blere ne Gjermani.
Denis Gashi
045499099
Në fillim