PS Vita e re

150 EUR

Shitet nga: Riad 20 Pri 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Modeli
PS Vita
Shes PS Vita eshte e re vjen nga gjermania
Ka nje loje ne Cd dhe mbi 4 loja ne memorikart
Si dhe mundeson lidhjen me PS4 ose me PS3 dhe mund te luani gjdo loj nga Ps4 apo PS3

Ndrrim i mundshem me telefon
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione