Sony Playstation 2

Shitet nga: Senjur 27 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS2
SHES KETO DY LOJ SONY NJENA ESHTE SLIM NDERSA I DYTI I TRASH ME QMIM SHUM TE LIRE KA 15 EURO PA LOJA ME 1 JOSTIK DHE KABELA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim