Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Gjilan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:04
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Gjilan

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
03 Korr 17:38
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gjilan

Shitet banesa 138.96m2 Euro Abi Gjilan

680 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Dje 08:12
Linku:
Banesa  ·  Gjilan

Shitet banesa në qendër të qytetit te Bujana Group

800 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Korr 23:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gjilan

SHITET BANESA SWISS INVEST 123.86m2

800 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar

Sot 17:17 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa - 97.59 m2

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:16 Kafshë në fermë  ·  Gjilan

LOP

1 450 EUR

Sot 16:50 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Astra K 1.6 Dizel Vp 2016 Sakt Rks 10 Muj

7 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:09 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjilan

SEAT IBIZA CONNECT 1.0 TSI 2016 ME DOGANE ��������

6 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:54 Kafshë në fermë  ·  Gjilan

Shiten Super Harko

8 EUR

Online
Sot 15:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjilan

Shitet pikapi Caddy i ardhur nga ����

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjilan

Pikap Caddy sapo ardhur nga ����

2 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:22 Banesa  ·  Gjilan

ipet banesa me qira

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 15:20 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Gjilan

BMW 5 E61 shitet kompresori i jastakve

190 EUR

Sot 14:04
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Gjilan

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 13:32 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  SYM  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet skuteri SYM mio 50cc 2014

800 EUR

Sot 13:28 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Vespa Et4 125cc����

1 050 EUR

Online
Sot 12:53 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Gjilan

Play Station PS4

215 EUR

Sot 12:44 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

Audi SQ5 3.0 Bi-Tdi viti 2014

19 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Derbi  ·  Rambla  ·  Gjilan

Shitet Skuteri

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 10:28 Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  Xmax 400  ·  Gjilan

Shitet Xmax

Shitësit të Besuar
Sot 10:16 Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  Nmax  ·  Gjilan

Shitet Skuteri

2 600 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 10:14 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Offroad/Terren  ·  Markë tjetër  ·  Quad  ·  Gjilan

Motor quad 125 cc

1 000 EUR

Sot 10:13 Kafshë në fermë  ·  Gjilan

LOP

1 550 EUR

Sot 10:12 Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Gjilan

Shitet Skuteri

950 EUR

Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione