Sound Sistem per TV dhe PC e re 2500W

0 EUR

Shitet nga: Monitor 26 Maj 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS3
Shes Sound Sistem per TV
Firma INTEX e re

Kontakt 049-897-378
049-677-634
Viber +38649677634
Leaflet
Në fillim