ps4 1Tb 2 gjestika

250 EUR

Shitet nga: egzon 13 Sht 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS4
ps4 1TB komplet me cd me gjestika dhe te gjitha kabllat

Fifa 20
Fifa 19
Fifa 14
Pes 2018
The Elder Scrolls
Need For Speed Ghost
Dragon Age Inquisition
Battlefield Hardline
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione