Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 17:55 ,

VW Golf 6 Plus 2.0 TDI DSG 2011, Me Dogane

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:55 ,

BMW X6 4.0d TWIN POWER INDIVIDUAL 2012

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:53 ,

Bmw 320 d automatik

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:52 ,

opel corsa ecoflex

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:51 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE NE RREGULL PA DOGAN AKSIDENT

Histora e veturës

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 ,

Rover 400 2.0 dizell me Klim rks i skaduar

Histora e veturës

500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:38 ,

Mbulese gepeku per opel zafira

Histora e veturës

45 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:38 ,

CITROEN C5 2.2 HDI

Histora e veturës

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:36 ,

Pasat 1.9 turbo dizel

Histora e veturës

700 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:36 ,

CITROEN XSARA

Histora e veturës

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 ,

Golf 6 Style 2.0 Tdi Doganuar 2011

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:30 Shitorja ,

VW Caddy Maxi 2.0 Tdi - Pa dogan - viti 2008-Me klim

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:29 Shitorja ,

VW Caddy 1.9 Tdi - Me Dogan Faktur tvsh - viti 2004

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 Shitorja ,

VW Caddy 1.6 Tdi - Pa dogan - viti 2014-Me klim

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:28 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan faktur tvsh - viti 2004

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan - viti 2006-Me klim

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 Shitorja ,

VW Caddy 1.9 Tdi - Me Dogan - viti 2007 -Me Klim

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 ,

Clio 1.4 automatik

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:11 ,

BMW E91 FACELIFT LCI 2.0 DIZEL RKS ����

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:10 ,

BMW E91 FACELIFT LCI 2.0 DIZEL RKS ����

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:10 ,

BMW E91 FACELIFT LCI 2.0 DIZEL RKS ����

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione