Ps4 Standard 2 kontrollera dhe 8 Cd Origjinal

280 EUR

Shitet nga: Egzon 10 Sht 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS4
Shitet playstation4 1TB

shitet komplet me 2 kontrollera dhe cd te cilat jan si ne vijim

Fifa 20
Fifa 19
Fifa 14
Pes 2018
The Elder Scrolls
Need For Speed Ghost
Dragon Age Inquisition
Battlefield Hardline

Gjithashtu nese deshironi edhe accountin plus 20 euro pages , ku e kom bler lojen Destiny 2 , dhe disa lojra te tjera qe jan si Fortnite Apex legends , etj

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione