Shitet Ps4 me 2 kontrolla dhe me ndegjojse

200 EUR

Shitet nga: Bislim 18 Nën 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS4
Shitet Ps4 me 2 kontrolla dhe me ndegjojse
Ne gjendje te rregullt
Leaflet
Në fillim