Shitet PS4

250 EUR

Shitet nga: Florim Shala 17 Sht 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS4
Shitet PS4 Slim me 2 controller
Dhe 6 CD Dragon Ball Z Kakarot
Fifa 20
Fifa 19
Fia18
Fia17
Pes2017
Florim Shala
049-180-595
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione