Kontroller per ps3 dhe ps4

0 EUR

Shitet nga: FS 23 Maj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS4
shes kontroller per ps3 dhe ps4 me kualitet teper te larte te reja te paktuara per me shume kontakto ne viber
Leaflet
Në fillim