Publikuar: Maj 24 2023 03:47

X box serie s

EUR

Publikuar: Maj 24 03:47
Shikime: 1
Shitet X box serie S
Konsola eshte me paketë edhe fakture te blerjes
Eshte blere 350 euro
Eshte e vitit 2019, shume me e forte se playstation 4 pro, pak me e dobet se playstation 5.
Lojrat qe mundeni me i lujt pa pagese jane shume, dhe mund ti merrni menjehere falas, i kam futur ne foto.
Disa lojra tfamshme: Call of Duty Warzone, Fortnite, Pubg edhe shume tjera.
Transportin e mbuloj une.
Viber, whatsapp ose direkt ne numer:
+38345858765
045858865
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045858865

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione