Publikuar: Sht 15 2023 03:58

Xbox Series S, i paketuar, me garancion.

EUR

Publikuar: Sht 15 03:58
Shikime: 1
Shitet Xbox Series S (gjenerata e fundit) ne gjendje te shkelqyer, sikur i ri (shume pak i perdorur).
Produkti vjen i paketuar me te gjitha pajisjet percjellese, manualet dhe paketimin, te gjitha origjinale nga Microsoft.
*Produkti ka garancion deri me 22.11.2023 ne Gjirafa.
Sebashku me produkt vijne edhe 4 bateria Varta rimbushese sebashku me mbushes origjinal.

*Fotografite e ngarkuara jane origjinale nga produkti qe eshte ne shitje.

Xbox Series S perdoret me lojra digjitale te cilat munde te blihen online, gjithashtu keni mundesi me perdor Xbox Game Pass ($9.99 ne muaj) dhe te keni qasje ne mbi 455 lojra te cilat vazhdimisht shtohen cdo muaj!

Linku zyartar per specifikacione teknike:
https://www.xbox.com/en-US/consoles/xbox-series-s

Linku zyartar per Xbox Game Pass:
https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass

Lokacioni: Prishtine
Cmimi i shitjes: 300€

*NDERRIME NUK BEJ

*KONTAKT PERMES MESAZH.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38348609072

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione