PSP SHITET Original Model i Holl

45 EUR

Shitet nga: ardit 22 Nën 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Modeli
PSP
PSP SHITET Original Model i Holl

Shitet PSP me 4 cd dhe 1 Memory Punon Shum Mir

Baterin e Mban 5:30 Pa Undal Tu Lujt

Shum i Ruajtur PSP

Mundeni Me Instalu Lojt Mja Shti Qip

Mundeni Me Shku Kto Qe Kan Playstation Ti Shtin Lojt
Transporti Falas
Arsya Qe Pe Jeki Kam Ble PS3
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione