PS3 me qip

180 EUR

Shitet nga: Adonis 03 Sht 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Modeli
PS3
SHITET PS3 ME QIP NE GJENDJE TE RREGULLT . POSEDON 2 GJESTIKA SI DHE TE GJITHA KABLLOT E NEVOJSHE (HDMI, POWER SUPPLY, LAN CABLE DHE DY KABLLO PER MBUSHJEN E GJESTIKAVE).
PS3 NUK BENE ZHUREM PERSHKAK SE ESHTE ME QIP .
PS3 I KA TE INEGRUARA KETO LOJRA : BLUR, CALL OF DUTY BLACK OPS 2, PES 2013 ,GTA 5, FIFA 2016, MINECRAFT, FINAL ROUND CHAMPION (BOKS) , TEST DRIVE UNLIMITED 2, LEGO MARVEL SUPER HEROES , NEED FOR SPEED RIVALS DHE FIFA STREET .
POASHTU GTA 5 OSHT E MODIFIKUME (E KA MOD MENU QE E KAM PAGUAR ME PARE).
PS3 PO ASHTU KA NJE PROGRAM KU MUND TE SHIKONI FILMAT DHE SERIALET ME TE REJA NE FORMATIN: HD, FULL HD, 3D.
MUND TE ME KONTAKTONI NE WHATSAPP DHE VIBER NE NUMRIN : +37744532317.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione