Radio usb blututh aux radio 4x50w fuqi ye zerit

Shitet nga: liridon 27 Sht 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Radio usb blututh aux radio 4x50w fuqia e zerit ky qmim esht e dhe montimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim