Sony V55 Headphones

60 EUR

Shitet nga: Florin 12 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ndegjuse te pershtatshme per te gjitha paisjet tuaja, jane shum kualitative si dhe origjinale.

Jane te shum te pershtatshme edhe per DJ.

Ndegjuset me kan ardh me daten 11.10.2015 jane te reja te pa perdorura.

http://www.sony.com/electronics/headband-headphones/mdr-v55
Leaflet
Në fillim