Publikuar: Mar 26 2017 06:36

Shes maqinen per larjen e veturave WILMS

EUR

Publikuar: Mar 26 06:36
Shikime: 1
Shes maqinen thuajse te re e ardhun nga gjermania, me rryn dhe naft (5 min ngroh ujin) me shtypje 100 bar, firma Wilms, shume e pershtatshme per autolarje, larje t oborreve, tepihave, baneses etj.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
049323575

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione