Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servis për telefona mobil

Servis dhe pjesë dhe paisje të ndryshme për telefona mobil. Kërko shpallje për pjesë të ndryshme për celular si adapter, ekran të telefonave dhe pjesë tjera si dhe shërbime të ndryshme servisimi për telefona si zhbllokim i iCloud, zhbllokime Android, riparim i telefonave, formatizim të telefonave, dekodim të Google account dhe shumë lloje tjera të servisimit dhe pjesëve për telefona mobil.

20 Tet 23:38 Servis për celularë , Prishtinë

Power Supply

100 EUR

22 Sht 10:06 Servis për celularë , Zubin Potok

Apple iPad Pro 128 GB

1 000 EUR

21 Gush 13:16 Servis për celularë , Prizren

Digital Multimeter

60 EUR

27 Maj 00:44 Servis për celularë , Mitrovicë

Huawei GT3

190 EUR

26 Maj 11:18 Servis për celularë , Vushtrri

Litkon

120 EUR

25 Mar 09:54 Servis për celularë , Ferizaj

Numer Ipko 048/992/999

200 EUR Price Reduced

02 Mar 22:08 Servis për celularë , Gjakovë

Shitet numri ipko 049 909 400

100 EUR

13 Shk 09:32 Servis për celularë , Gjakovë

VIP NUMER IPKO 049/ 909 400

200 EUR

05 Shk 18:33 Servis për celularë , Vushtrri

instax mini 11

90 EUR

28 Jan 21:55 Servis për celularë , Prizren

Svmsung

Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke iu mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej kompani që ofrojnë servise dhe pjesë dhe paisje për celular me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.


Servis për celular


Gjej shpallje për kompani që kryejnë shërbim servisimi për telefona mobil si zhbllokim i iCloud, zhbllokime Android, riparim i telefonave, formatizim të telefonave, dekodim të Google account dhe shumë shërbime tjera dhe gjej ofertat më të mira për servisimin e telefonit tuaj në gjithë Kosovën.


Blej pjesë dhe paisje për celular


Gjej pjesë dhe paisje të ndryshme për telefona mobil si adapter, ekran të telefonave dhe shumë pjesë dhe paisje tjera me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për servis për celular në MerrJep.com.


Kërkoni pjesë dhe paisje për telefona në bazë të filtrave për kërkim dhe gjej shpejt dhe lehtë pjesën apo paisjen që ju kërkoni në mesin e qindra shpalljeve për servisim të celularëve në MerrJep.com.


Shit paisje dhe pjesë për celular në MerrJep.com


Nëse keni pjesë apo paisje të ndryshme për telefona eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për pjesën dhe paisjen që dëshironi të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e qindra shpalljeve për servisim të telefonave të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.


Reklamo Mobil Shop-in tuaj në MerrJep.com


Nëse keni dyqan apo kompani të telefonave dhe ofroni shërbime të ndryshme servisimi për telefona bëhu pjesë e MerrJep.com duke hapur shitore apo krijuar llogari. E gjitha çfarë ju duhet të bëni është të plotësoni formularin për regjistrim me të dhënat e kompanisë tuaj. Shfrytëzojeni mundësin të zgjeroni rrethin tuaj të konsumatorëve duke regjistruar shpallje për shërbimet që kompania juaj ofron në MerrJep.com.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione