Publikuar: Shk 16 2018 08:24

Shes Android TV Box Paguaj 1 Her e Ke Gjithher.

EUR

Publikuar: Shk 16 08:24
Shikime: 1
ANDROID SMART TV BOX që ju siguron kanale televizive Pa Pagesd !
Porosit tani për vetëm 60 euro.

Nuk keni nevojë të paguani abonim , mjafton të keni Wifi dhe këtë produkt dhe mund të i shikoni të gjitha programet që dëshironi në TV tuaj.

Specifika:
▪️Facebook
▪️YouTube
▪️ Verzionin më të ri ANDROID 7.1.2
▪️Rezulucioni 4K
▪️Paisje Elektronike qe mundëson konektimin e TV kanale kombetare dhe nderkombetare.
▪️Mund te perdoret si PC, dhe mundeson perdorimin ne TV të:
Viberit, WhatsApp, Skype, Instagram etj.
▪️ 1G Ram dhe 8G Rom
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione