Samsung tv

75 EUR

Shitet nga: valton 29 Dhj 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhuesi
Samsung
Shitet tv samsung,1 defekt e ka qe ndalet vet dhe mrenda min dhezet vet kjo ndodh n‘5/6 or masit‘punon.
Leaflet
Në fillim