DVD Lobox

Shitet nga: DvD 28 Shk 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes DVD-n Lobox eshte ne gjendje perfekte,punon perfekt garantoj,i lexon te gjitha dvd-t origjinal dhe fallco,ka vendin per usb cable,slot per SD/MS/MMC,dalje-hyrje Scart etj,Arsyeja pse po e shes se e kom edhe 1 dvd tjeter e spom hyn npun kjo.
Per ma shum info kontakto nr 049606701.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim