anije gome

Shitet nga: liridon 11 Gush 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
shitet anija e gomes e ardhur nga che qmim shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim