Bejme mbjellje te patates frezimin dhe sterpikje

0 EUR

Shitet nga: Sabri 21 Pri 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Bejme mbjellje te patates me makin polake ne gjendje shume te mire
Bejme frezimin e arave me freze polake me brisqi te ri gjithashtu ne gjendje shume te mire
Bejme sterpikjen e arave me sterpikese sllovene
Me qmim te arsyeshum per te gjitha
Per informat ne numrin e telefonit 044265236 si dhe ne Viber +37744265236
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione