Freiz - GOLDONI

300 EUR

Shitet nga: Nevruz 11 Mar 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Rahovec
Shes freizen e prodhimit Italian, Goldoni.

Freiza eshte ne gjendje shume te rregullt dhe e gatshme per pune.

Per me shume Informata:

049/634-048
044/400-503
Leaflet
Në fillim