Te gjitha llojes e sitave per mullina

Shitet nga: labinot 21 Jan 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shes gjitha llojet e sitave per mullina kem sita per mullina qe blujn me traktor kemi sita per gjith mullinat polistroj dimenzione te ndryshme dhe kemi te rralla te mesme te shpeshta ka edhe lloje tjera far te doni gjithashtu edhe per mullina lifam kemi edhe per mullina me boq kemi per cerkullar zdrug e shum lloje tjera me dimenzione te ndryshme..mund te beni edhe porosi..0038344533180.
Leaflet
Në fillim