Viti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:17
Linku:
,

Passat 2.0 TDI B8

13 100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:59 ,

Shitet Mercedes A180 Benzin Automatik 2011 me Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:45 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI viti 2003 RKS 10/2021

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI Highline Viti 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 ,

Mercedes E 250 CDI 204 PS 4 Matic /////AMG 2014 Automatic

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:44 ,

Shitet Passat 2.0 TDI DSG 2012 me lleda me Dogan e homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 ,

Shitet Golf 6 1.6 TDI Confortline 2012 me Dogan e Homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 ,

Shitet Audi A6 2.0 TDI Viti 2012 Me Dogan Zvicrres

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 ,

Shitet Opel Combo 1.7 Dizel Motor Japan 2003 RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 ,

VW Tiguan 2.0 TDI 4X2 Manuel Dogan Homolog 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 ,

Golf 7 2.0 TDI R_Line Highline 4Motion 2013 me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 ,

BMW X5 40 D M_Pacet 3.0 Dizel 306 PS Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 ,

Shitet BMW X3 3.0 Diesel 2011 Automatik-Steptronic

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 ,

Shitet BMW 520 D 2.0 Dizel 2012 Automatik me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 ,

Citroën nemo

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 ,

Shitet Mercedes C 220 CDI 2011 Me Dogane e homologim

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 ,

Shitet Mercedes GLK 220 CDI 4Matic 2012 Automatik me dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:32 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI Viti 2006 Manuel RKS 6 Muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI R_Line Viti 2009 RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 ,

Peuget 301 1.2 Benzin Viti 2018 RKS Manuel RKS

8 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:32 ,

Shitet VW Golf VII 1.6 TDI Viti 2014 Dogan Homolog

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:31 ,

Shitet BMW 116 D 2.0 Dizel Dynamic 2012 me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI i vitit 1999 RKS deri 12/2021

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

Shitet Mercedes ML 320 CDI 4Matic 2007 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

Shitet Golf 6 R_Line 2.0 TDI Automatik DSG 2011 me Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

Shitet Golf 7 2.0 TDI DSG Automatik 2013 me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

Shitet Golf 6 1.6 TDI i vitit 2011 me Dogan e Homologim

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 ,

Citroen C1. 1.0 Benzin Viti 2011 Me Dogan Me Klime

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:26 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI 2011 me Dogan e Homologim

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 ,

Seat Alhambra 2.0 TDI DZG 2014 Me 7 Ulse Me Dogane

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 ,

Shitet VW Tiguan 2.0 TDI 2011 DSG 4X4 Me Dogan I Zvicrres

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 ,

Mercedes C Klase 220 CDI Viti 2009 Automatik RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 ,

Shitet Mercedes E 220 CDI Automatik F1 2012 me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:24 ,

Shitet Range Rover Sport HSE 3.0 Dizel Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:24 ,

BMW X6 40 D M_Performance 3.0 2011 me Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 ,

VW Passat CC 2.0 Benzin Manuel Fuull Opsione 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:23 ,

Shitet Passat B8 2.0 TDI DSG Highline BMT 2015me dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:23 ,

Shitet VW Passat 2.5 TDI Viti 2003 Automatik RKS 7 Muaj

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:22 ,

Shitet VW Touran 2.0 TDI DSG 2012 me Dogan Homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22 ,

Audi A4 2.0 TDI Viti 2014 S_Line Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:21 ,

Shitet Opel Combo 1.3 CDTI 2010 me Dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:21 ,

Shitet Mercedes A 180 Benzin 2012 Automatik me dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione