Kamion mercedes 809

3 000 EUR

4 000 EUR

Shitet nga: Shkelqim Sopaj 10 Gush 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Kamioni eshte ne gjendje te mir teknike posedon blokazh per aks te mram posedon karrikat me nxemje pasqyret me nxemje si dhe xhamat elektronik me nje fjal kamion eshte ne gjendje teper te mir teknike
Shkelqim Sopaj
049849464
Leaflet
Në fillim