PUNOJME ME BAGERA

0 EUR

Shitet nga: Altin 20 Pri 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Disponojm mjete te ndryshme fadrom eskavator cat komatsu per gropa pallati kamion 4 akse 8x4 actros volvo man iveco daf trala per krom dhe inerte te ndryshme per me teper informacion kontaktoni ne nr 00355695588801
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione