Publikuar: Maj 26 2020 08:29

Mercedes 508D

EUR

Publikuar: Maj 26 08:29
Shikime: 1
Shitet kamioneta Mercedes 508 viti
Posedon dy par ulse e rigjistruar per 7 persona
Posedon edhe hibibinen .Kamioneta eshte e clajmruar dhe nuk ka denim

Ndrrim i mundesh me vetur
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione