Urgjent shitet piaggio

0 EUR

Shitet nga: Altin 21 Jan 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Pejë
Motoçikleta
Të tjera
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
Liberty
Shitet piaggio liberty 125cc , motorri punon perfekt pa asnje defekt , te gjitha dritat i punojnë , dhez n pull , gomat e reja jo t shlyme , plastikat e pasterta , shfeqica e re, bateria e fort ,nuk osht i qelum n maqin ,pa asnje problem teknik dhe optik.
Me motorr vin ekstra , kofertregeri dhe gjomi i zi perpara, pres bleres serioz , papa marrveshje
Viber +38343763756 / 043763756

Leaflet
Në fillim