Autolarje, Saldim dhe Riparim te Plastikave

0 EUR

Shitet nga: Refki 30 Nën 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Bejme saldimin dhe riparimin e gjdo lloj plastike te thyer te makinave dhe motoçikletave, po ashtu edhe plastikave tjera, bejme edhe larjen e makinave brenda e jasht komplet... Ju mirëpresim
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione