Blejm vetura pa dogan Golf Bmw Mercedes Audi etj

Blihet nga: Jetullahu Company 15 Sht 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kompania Jon bon blerjen e te Gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte bllokume aksidentune me qmime te arsyshyme 1000 deri 30'000
BLEJ DHE VETURA PA DOGAN
Bmw Sharan AUdi Opel BMW Passat Renault Citroen MErcedes Tauran
Dergo Oferten Viber +38649488191
Email :jetullahucompany@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim