Gjakovë | Makina | Vetura | BMW

Seri 1 , 56
Seri 2 , 3
Seri 4 , 2
Seri 3 , 259
Seri 5 , 191
Seri 6 , 3
Seri 7 , 29
Seri 8 , 1
M-modele , 26
X-modele , 86
2002 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:19 Shitorja ,

BMW 116 D Manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24 ,

Bmw e30. Bmw kock

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 ,

Shitet bmw 320 e 46

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:34 Shitorja ,

Bmw x3 2.0 X Drive

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

BMW F10 530 Diesel Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:10 ,

Bmw 1

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:43 ,

Motorr me menjaq Per Bmw e39-530 d 2002 me 193 PS

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:43 ,

Fari majt me llup per a 6 2005

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:42 ,

Pllak qe e dhez radien bmw 5 e 60 ngjendje te mir

70 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:18 ,

BMW 520i

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:47 ,

X5 E53

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:06 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI MECEDES

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:44 ,

Shitet BMW X1 2.0 Xdrive 20d

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 13:26 ,

Bmw 118 dizel 2005 e aksidentuar RKS

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 08:31 ,

Motorra per dyer

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 09:43 ,

BMW X5 M50D 381PS 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Maj 16:37 ,

BMW 318i Delfin

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 16:31 ,

BMW

10 300 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 21:17 ,

BMW 318i Delfin

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 15:55 ,

Shes BMW X5 3.0 DIZEL

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:58 ,

BMW X5

3 200 EUR

07 Maj 23:51 ,

Bmw e36 coupe 1.8is

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:13 ,

BMW 318 D DPF E90

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:12 ,

BMW X3 x DRIVE 30 D

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 23:29 ,

Bicikell

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 13:20 ,

BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 11:38 ,

BMW X5

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 01:06 ,

BMW

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 19:51 ,

Shitet bmw 320d

7 100 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 18:42 ,

Pjes per Bmw 318 Mpacket

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 10:04 ,

BMW

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 08:14 ,

BMW 318D E90

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 08:40 ,

Shitet bmw 320

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 16:47 ,

Bmw 3 318d

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:48 ,

BMW 316

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 12:47 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Mar 16:58 ,

SHITET BMW X6 30 D

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 13:35 ,

Bmw e 36

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 19:36 ,

BMW 420d E DOGANUAR 120000KM

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Mar 23:00 ,

bmw x5

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 09:29 ,

Bmw x3

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 19:33 ,

Bmw

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 11:04 ,

Shes BWM X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 21:29 ,

Bmw 320d

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 22:58 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 13:09 ,

BMW x1 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Shk 14:04 ,

BMW x5

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione