hidro izolime

Ofrohet punë nga: bekim 02 Jan 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
beje hidro izolimin e ballkoneve(terasave),banjove,kulmeve podrumave etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim