Kerkojm Puntor

Ofrohet punë nga: Besi 01 Qer 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Gjelltore Qebaptore Prishtina me rastin e hapjes se lokalit kerkon nje puntor mashkull (kamarjer) dhe nje puntore femer per pastrim te enve ne kuzhin.
Gjindemi perball Komunes te Re ne Obiliq.
Paga dhe Orari i punes sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim