Shes luhatëse me rrymë

Shitet nga: Arijeta 19 Qer 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Luhatëse në gjendje të re,me shpejtësi të ndryshme luhatjesh(më ngadalë ose më shpejtë),melodi qetësuese per fëmiun tuaj(mundësi per ngritjen dhe uljen e zërit),lodra e pjesës lart,pozicionin e duhur të kokës i’a mundëson jasteku i përshtatshëm,kurse luhatja funksionon me rrymë.
Luhatësja mund të perdoret që nga 0-10 muaj edhe kur dëshironi thjeshtë ta argëtoni fëmiun por edhe kur dëshironi ta vëni në gjumë pasiqë gjumi në të eshtë i garantuar.

Luhatëse me rrymë
2 Mënyra shtrirje
Me melodi muzikore
Lodra argëtuese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim