Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta eRe

Shitet nga: Naser Shala 21 Korr 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta Komplet: 2 Basa (Basbina) + 6 Satelita + Mixet Dynacord1 PowerMate1000 + 2 Slleva markes QSC RMX4050HD "nga 4000wat" + 1 Crosover dbx + 1 Mikrofon Shure + 1 Stabilizator i rrymes + 1 llaptop i markes HP + Kabllet komplet. (Paisjet nuk ndahen shiten komplet siq jan ne foto dhe jan te gatshme per pune) Teknika ështe e RE dhe shum e ruajtur. Bejme edhe ndrrim me naj Veture.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim