Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sounding-Skenë & DJ- paisje


Paisje për sounding, skenë dhe DJ në shitje. Kërko shpallje për paisje sounding, skenë dhe paisje për DJ të reja dhe të përdorura dhe gjej CD radio, përforcues, zmadhues zëri, basbina, basa, sistem audio, mikset, mikrofon, DJ paisje, zërim, mikrofon për instrumente dhe paisje tjera të markave Philips, Pioneer, Carver, Yamaha, Samsung dhe marka tjera në MerrJep.com.Sot 13:46 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Zerim

1 300 EUR

Sot 11:16 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Viti

Qant

120 EUR

Sot 01:38 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Pejë

Daslight DVC4, FUN 128 kanale

210 EUR

Dje 10:11 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prizren

Zerim

Dje 04:46 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Mikset per llajv

420 EUR

28 Nën 22:05 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Gjilan

Electro voice t52+

400 EUR

28 Nën 13:42 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Zerim

320 EUR

28 Nën 12:33 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Mitrovicë

Pioner

27 Nën 19:29 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Babina 18

420 EUR

27 Nën 16:28 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prishtinë

Mikseta yamaha emx 512sc

290 EUR

27 Nën 05:54 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prizren

Dynacord pm 1000-3

26 Nën 00:45 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Pejë

Wharefedale xl 18 BE

26 Nën 00:45 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Pejë

Rcf 725

1 800 EUR

26 Nën 00:45 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Pejë

Ev q1212

650 EUR

26 Nën 00:45 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Pejë

Dynacord pm 1000-3

26 Nën 00:31 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prizren

Rcf 310 mk4

1 000 EUR

25 Nën 23:55 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Pejë

Bas bin jbl

200 EUR

25 Nën 23:54 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Pejë

Ev q1212

700 EUR

25 Nën 23:54 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Pejë

Dynacord pm 600-3 copy

750 EUR

25 Nën 09:28 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Ferizaj

Zfushnik

24 Nën 23:37 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Muzik zerim

280 EUR

24 Nën 23:36 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Dynacerd 1 mikset

830 EUR

24 Nën 23:36 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Sllev

260 EUR

24 Nën 20:52 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prishtinë

Mbajtëse për Zërim

49 EUR Price Reduced

23 Nën 23:21 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prishtinë

Dynacord. Rcf, B&c, Ev

1 EUR Price Reduced

23 Nën 12:50 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Pejë

Zerim Ev

22 Nën 00:59 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prizren

Shes Sllevin PCC 2212

19 Nën 19:34 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prizren

Shllev

250 EUR

19 Nën 18:50 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prizren

Shiten EV dyt bashk 350€

350 EUR


Jeni duke kërkuar paisje muzikore për DJ, sounding dhe skenë të reja dhe të përdorura? Tashmë ju jeni në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të paisjeve për DJ, sounding dhe skenë me çmimet më të volitshme në treg.


Paisje sounding, skenë dhe DJ


Eksploro gamën e gjerë të paisjeve për DJ, zërim dhe skenë të reja dhe të përdorura që MerrJep.com ofron. Gjej paisje të ndryshme duke filluar nga CD radio, përforcues, zmadhues zëri, basbina, basa, sistem audio, mikset, mikrofon, DJ paisje, zërim, mikrofon për instrumente dhe paisjeve tjera për zërim, skenë dhe DJ të markave të ndryshme me çmimet më të volitshme në treg.


Blej paisje zërimi, skene dhe paisje për DJ në MerrJep.com


Shpallje për paisje zërimi, skene dhe DJ të reja dhe të përdorura nga të gjitha llojet dhe markat e paisjeve muzikore në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për paisje të ndryshme muzikore dhe zgjedh ofertën më të mirë për CD radio, përforcues, zmadhues zëri, basbina, basa, sistem audio, mikset, mikrofon, DJ paisje, zërim, mikrofon për instrumente dhe shumë paisje tjera zërimi, skene dhe DJ në MerrJep.com.


Shit paisje zërimi, skene dhe paisje për DJ në MerrJep.com


Nëse keni paisje zërimi, skene apo paisje për DJ të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për paisjen që doni të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e 4.077 shpalljeve për paisje muzikore të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione