Dhome e fjetjes

Shitet nga: Merita 27 Korr 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 52 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma e fjetjes komplet.
Shtrati ,
Dy komodina,
Ormani/dollapi dhe
Pasqyre me sirtare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim