Skele me Qera

Shitet nga: Xh.M. Sot 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Skele me qëra.
Qmimi shum i volitshëm.
Për Shtëpia dhe Ndërtesa ma të larta.
Montimi dhe transportin e bëimë ne.
+38345601854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim