XZOUND Me Ekran

Shitet nga: ... 01 Jan 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet : Xzound
USB dhe me ekran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim