Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Paisje zëri dhe video për makina

A jeni duke kërkuar për paisje zërimi dhe video për veturën tuaj? Kërkoni në mesin e mijëra shpalljeve për paisje audio dhe video të reja dhe të përdorura të markave më të njohura si Pioneer, Tiguan, Panasonic, Sony, Alpina dhe Grunding për të gjitha llojet e veturave.

22 Shk 15:24 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Ferizaj

Kamere e pasme e re

45 EUR

21 Shk 13:59 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Prishtinë

Radio te ndryshme

1 EUR

18 Shk 09:44 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Prishtinë

VW cd player Orginal mp3

55 EUR Price Reduced

18 Shk 09:44 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Prishtinë

Radio cd player orginal vw

55 EUR

18 Shk 09:41 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Prishtinë

Radio per Audi A3 cd mp3 aux

80 EUR Price Reduced

16 Shk 10:04 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Mitrovicë

Shitet MP5 Player Universal

50 EUR

13 Shk 14:56 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Ferizaj

Andream per Audi

230 EUR

12 Shk 17:39 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Pejë

Kamera parkimi per Vw

40 EUR Price Reduced

12 Shk 10:27 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Prishtinë

Radio RNS510

12 Shk 00:06 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Gjilan

Radio

45 EUR

11 Shk 12:03 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Prishtinë

Vw player radio orginal

40 EUR Price Reduced

10 Shk 19:22 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Prishtinë

vw cd player orginal rcd 510

190 EUR

09 Shk 21:48 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Prizren

Radio

70 EUR

Çmimet më të aryeshme në treg për paisje zërimi dhe vizuale përfshirë zmadhues zëri, radio, aux, monitor për veturë, DVD auto dhe radio dhe shumë paisje tjera.


Shijoni vozitjen duke ndëgjuar muzikën tuaj të preferuar përmes paisjeve audio dhe video të kualitetit të lartë që platforma MerrJep.com ofron.


Paisje zërimi


Gjeni ofertat më të mira për paisje zërimi në MerrJep.com. Markat e paisjeve të zërimit që ne iu ofrojmë Grunding, Sony, Alpina, Panasonic, Tiguan, Pioneer e shumë të tjera, janë të dizajnuara të sjellin kualitet të lartë të zërimit.


Audio paisjet nga këto marka që mund t’i gjeni në MerrJep janë radio, zmadhues zëri, spoiler, USB, MP3, CD player, kasetofon, altoparlanta etj.


Gjeni paisjen që ju duhet në këtë kategori dhe kontaktojeni shitësin dhe kërkoni që para se t’i bleni këto paisje, t’i testoni për kualitetin që këto paisje ofrojnë.


Paisje vizuale apo video


Ju mund gjithashtu të shtoni në veturën tuaj paisje vizuale duke i kombinuar ato me paisjet e zërimit për të kombinuar kështu paisjet e zërimit me ato vizuale.


Monitorët për veturë, DVD Auto, DVD dhe navigacion, radio me DVD, kasetofon me DVD, janë disa nga paisjet vizuale që e bëjnë qëndrimin dhe vozitjen e veturës më pak të bezdishme.


Blej kamerë për veturë për vozitje më të sigurt


Përveç paisjeve të zërimit si radio me AUX, MP3, paisje me Bluetooth, audio converter dhe paisje vizuale si monitora, radio me DVD, kasetofon me DVD, ju duhet të keni gjithashtu kamera të cilat inqizojnë në të dyja anët, para dhe prapa.


Kamerat që vendosen në veturë janë shumë të rëndësishme për sigurinë tuaj në rrugë. Prandaj shikoni shpalljet për kamera dhe zgjedhni atë që ju përshtatet më së shumti.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione