Huawei P10

Shitet nga: huawei P10 20 Gush 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 18 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Malishevë
Telefoni është pa faj, bateria është në gjendje të shkëlqyeshme, gjithnjë është transportuar në një kuti letre në të gjithë ekranin. Ju merrni gjithçka si të reja, karikues, kufje (si të reja), kuti, faturë dhe kuti silikoni. Unë jam duke shitur sepse kam marrë një telefon të ri pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim