Kontroller per ps3 dhe ps4

Shitet nga: F.S Sot 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
shes kontroller per ps3 dhe ps4 me kualitet teper te larte te reja te paktuara per me shume kontakto ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim