AUTO KRAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shala Company 09 Pri 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 1630
Transport dhe sherbime te ndryshme me kran deri 30 ton peshngritje dhe 41 meter lartsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim