Volvo FH12 Schlepper 6x2 viti 1997 km 970000 me po

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Musaj Berisha 12 Maj 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Volvo Trucks
Modeli: FH12
Volvo FH12 Schlepper 6x2 viti 1997 km 970000 me poMp hydraolike
Informatat me te peraferta ne tel 0041765673916 wajber apo Whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim